Drobečková navigace

Úvodní stránka > Úvodní stránka - Stará

Řemeny a řemenice

Řemeny a řemenice

Postřikovače

Postřikovače

AKM Impex Přerov

Adresa provozovny
od 1.1.2017

ul.Telickova 40
751 24 Přerov - Předmostí
(dudova SBD)

Naše společnost se zabývá velkoobchodním a maloobchodním prodejem. Distribuujeme řemeny a řemenice všech typů značky OPTIBELT, které dovážíme přímo ze SRN. Dále prodáváme zahradní a ruční průmyslové postřikovače značky VOLPI. Naše služby jsou jedny z nejkvalitnějších, poskytujeme mimo jiné i servis náhradních dílů.

Proč kupovat od nás?

Na českém trhu působíme již od roku 1990 a máme řadu zkušeností. Našimi hlavními přednostmi jsou výhodné ceny, vynikající termíny dodání a flexibilita. Dokážeme pro Vás sehnat řemeny či řemenice různých značek, přednostně však dovážíme značky OPTIBELT a postřikovače.

Nabízíme kompletní servis. Sídlo naší firmy je sice v Přerově, dodáváme, však zboží po celé republice. U nás najdete vše, co si lze v rámci automobilového a strojírenského průmyslu přát.

  • blízkost termínů a jejich dodržování
  • značně výhodné ceny
  • pružnost v nabídce zboží
  • kompletní servis včetně výpočtových programů - řemenů
  • spolehlivost a zkušenost v oboru

Řemeny Přerov

Ať již hledáte řemeny či řemenice, dostali jste se na správné místo. Nabízíme kvalitní řemeny v Přerově, dodáváme je kamkoliv po republice. Řemeny a řemenice, to vše od osvědčené německé značky OPTIBELT. Soustředíme se na velkoobchodní prodej strojírenským a automobilovým firmám.

Potřebujete řemeny či řemenice, klínové, zubaté, variátorové, automobilové? Pak jste nemohli v Přerově narazit na nikoho lepšího, naše řemeny mají vysokokvalitní standard. V programu společnosti OPTIBELT je taktéž možnost bezplatného provedení přesných výpočtů pro správné osazení a napnutí řemenů. Řemeny či řemenice od nás, to je záruka kvality.

Postřikovače Přerov

Prodáváme postřikovače různých tvarů a velikostí. Ať již sháníte zahradní postřikovače, průmyslové postřikovače, postřikovače ruční, tlakové či zádové pákové, vše pro vás připravíme! Zvláště průmyslové postřikovače doporučujeme. Dodáváme postřikovače v provedení PROFI. Jedná se o dovoz známé italské značky VOLPI.

Podívejte se na naší nabídku průmyslových postřikovačů či zahradních postřikovačů a vyberte ten typ, který Vám nejlépe vyhovuje!

O firmě

Společnost AKM impex s.r.o. se na trhu v České republice vyskytuje již od roku 1990. Bohaté zkušenosti v oboru z nás udělaly kvalitní obchodní partnery v obchodu s řemeny, řemenicemi a různými druhy postřikovačů. Dovážíme jen osvědčené a cenově příznivé výrobky od zahraničních výrobců jako jsou OPTIBELT a VOLPI. Sídlíme v Přerově, odkud dodáváme řemeny, řemenice a postřikovače do celé republiky. Stojíme si na svých zásadách dodržování termínů a udržování nízkých cen, také se Vám snažíme poskytnout veškerý komfort, který moderní servis umožňuje.

Kontakt

Budeme velice rádi, pokud se s námi budete chtít kontaktovat. Máte-li zájem o naše zboží či pokud máte dotaz, můžete se na nás obrátit na naší kontaktní emailové adrese či využít online formuláře. K zákazníkům praktikujeme otevřený a vstřícný přístup a zajímají nás Vaše potřeby a připomínky. Vaše spokojenost je pro nás prioritou, proto neváhejte a napište nám!