Drobečková navigace

Úvodní stránka > Řemeny a řemenice

Řemeny a řemeniceŘemeny a řemenice

Vysoce kvalitní řemeny a řemenice od německé firmy Optibelt u nás zakoupíte za velkoobchodní ceny. Optibelt patří ke špičce v oboru, zboží vyniká vysokou kvalitou materiálu i zpracování a dlouhou životností. Řemeny a řemenice jsou většinou na objednávku a zpravidla vám je dodáme v řádech dnů. Oceníte i náš kompletní servis, který zahrnuje bezplatný výpočtový program a další služby.

Řemeny

Různé druhy řemenů Optibelt nabízíme v jednoduchém nebo vícenásobném provedení. Zakoupíte u nás:

  • klínové jednoduché i násobné včetně ozubených, variátorové i automobilové řemeny,
  • proužkované řemeny typu RB,
  • ozubené řemeny typu OMEGA (HTD)/ALPHA, ZR a ZRM.

V případě zájmu vám dodáme řemenice a řemeny i od jiných spolehlivých výrobců: Contitech, Gates a Goodyear. Pro další informace nebo poptávku nás kontaktujte.

Řemeny a řemeniceŘemenice

Řemenice Optibelt jsou kompatibilní se všemi značkami řemenů na trhu. Najdete u nás kompletní sortiment:

  • řemenice pro klínové řemeny včetně násobných,
  • řemenice typu RB,
  • ozubené řemenice typu ZR, ZRM, HTD,
  • řemenice s otvorem pro kuželový náboj – lze dodat včetně nábojů/pouzder.

Pro další informace nebo poptávku nás kontaktujte. 

Servis a služby

řemeny řemenicePoradenství – telefonicky nebo osobně vám poradíme, který produkt bude nejlepší právě pro vaše potřeby. S řemeny a řemenicemi pracujeme už přes 25 let a známe je do nejmenších detailů.

Výpočtový program pro správné osazení a napnutí řemenů – tuto službu pro vás zprostředkujeme. Provádí ji ZDARMA Optibelt nebo některý z jeho zástupců v ČR. Nabízíme také možnost zakoupení přístrojů pro měření napínání řemenů.

Úprava velikosti – jestliže potřebujete jiné než standardní řemeny nebo řemenice, upravíme jejich velikost a nasadíme je na míru.

Ceny a dodání

Ceny vykalkulujeme individuálně. Zboží zasíláme přepravní společností s tím, že u většího množství domluvíme dopravu přímo od výrobce k odběrateli.

POPTAT ŘEMENY A ŘEMENICE