Drobečková navigace

Úvodní stránka > Postřikovače

PostřikovačePostřikovače

Skladem máme rozsáhlý sortiment různých druhů ručních a zádových průmyslových a zahradních postřikovačů od prověřené italské firmy Volpi, s níž spolupracujeme už od roku 1997. Její produkty vynikají kvalitními materiály, pečlivým zpracováním a snadnou manipulací a my vám je nabízíme za velmi výhodné ceny.

Průmyslové postřikovače

Průmyslový postřikovačZakoupíte u nás různé typy mechanických tlakových postřikovačů. Vyberete si ze čtyř velikostí – 1 l, 1,7 l, 6 l nebo 10 litrů. Tlakové postřikovače mají těsnění ze speciálního PVC a jsou vysoce odolné proti olejům, benzínu, kyselinám a alkáliím.

Pro další informace nebo poptávku nás kontaktujte.

Zahradní postřikovače

Pořiďte si mechanický tlakový zahradní postřikovač, který bude vyhovovat vašim potřebám i požadavkům. Nabízíme vám různé velikosti i způsoby nošení – zahradní postřikovače do ruky, s popruhem přes rameno i na záda. Pro další informace nebo poptávku nás Tlakové postřikovačekontaktujte.

Ceny a dodání

Ceny vykalkulujeme individuálně. Postřikovače zakoupíte buď v naší provozovně v Přerově, nebo vám je zašleme přepravní službou.

POPTAT POSTŘIKOVAČE

 

 

Typ Vzhled

Mechanické

 
Ruční mechanický postřikovač GHIBLI o obsahu 0,5l mechanické postřikovače.jpg

Tlakové PROFI

 
Ruční tlakový postřikovač DEA 2000 o obsahu 2l
Tlakové čerpadlo pro zahradnictví DEA REVERSE matným z 2 litry
Tlakové čerpadlo pro zahradnictví DEA REVERSE matným z 2 litry.jpg
Tlakové postřikovače GARDEN s ponosem rukou nabo na popruhu přes rameno 4l, 6l, 8l postrikovac 8l.jpg

Zádové-pákové PROFI

 
Zádové postřikovače VOLPI s možností dodání s plastovým (P) nebo mosazným pístem (M) Objem 12l 15l UNI čerpadlo postřikovače plastové čerpadlo 12 litrů.jpg

Kontt